Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Aksident MASIV në Rinas-Kashar, përplasen 3 makina, 6 të PLAGOSUR

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin Rinas-Kashar, mëngjesin e sotëm. Ku mësohet se janë plagosur 6 persona.

 Në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe si pasojë është bllokuar qarkullimi në këtë aks rrugor.

Të lënduarit ndodhen në gjendje të rëndë te spitali i Traumës. Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img