Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident masiv në Pogradec, përplasen tre makina

Shkruar nga Newsbomb

Një aksident masiv është shënuar ditën e sotme në qytetin e Pogradecit, ku janë përfshirë dy makina që kanë qenë në lëvizje dhe një e parkuar.

Aksidenti është shënuar në një zonë të banuar, ku dyshohet se një nga makinat ë përfshirë në aksident ka qenë me shpejtësi të lartë, shoferi i të cilës ka humbur kontrollin dhe është përplasur dhe me dy mjete të tjera.

Siç shihet në foto e mëposhtme dëmet materiale janë të shumta, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti masiv.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese