Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Aksident masiv në Golem, krijohet trafik i rënduar në rrugë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Golemit.

Bëhet me dije se në aksident janë përshirë tre makina, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrë.  Nuk dihet nëse ka të lënduar, teksa është krijuar trafik I madh.

albsig

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbrdhjen e plotëtë rrethanave të aksidentit.

Foto nga aksidenti

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img