Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Aksident masiv në Fier, plagoset një prej drejtuesve të mjeteve, bllokohet qarkullimi

spot_img

Lajme të ngjashëm

12f84b74c5dae533fa21c2a07424d602

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan.

Mësohet se tre makina janë përplasur në vendin e njohur si ‘Qafa e Koshovicës’.

Gjithashtu bëhet me dije se nga aksidenti ka mbetur i plagosur një prej drejtuesve të mjeteve, i cili është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal të Fierit.

Ende nuk dihet shkaku i perplasjes dhe emri i të pagosurit, por raportohet se aksidenti ka shkaktuar trafik të rënduar në të dy anët e rrugës.

Sakaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe për zhbllokimin e qarkullimit.

Më shumë

spot_img