Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aksident masiv në Fier, dërgohet në spital një i plagosur në gjendje kritike

spot_img

Lajme të ngjashëm

aa2511f45fce67724ba66e67a22adf75

Përplasja e 4 makinave në Fier plagosi rëndë një person që po kalonte me biçikletë. 

Aksidenti masiv u regjistrua në rrugën ‘’Ramiz Aranitasi’’ ku janë përfshirë 3 makina ‘’Benz’’ dhe një ‘’Toyota’’.

Njëri prej automjeteve ‘’Benz’’ i ka prerë rrugën një makine tjetër. Nga përplasja e fortë, makina e dytë ka përfunduar në krahun tjetër të rrugës duke goditur një person që po kalonte aty me biçikletë. Nga kjo përplasje e kanë pësuar dhe dy automjete të tjera, të cilat ishin të parkuara.

I plagosuri është dërguar menjëherë në Spitalin e Fierit, ku raportohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën. Nga ana tjetër, policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Më shumë

spot_img