Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident masiv në Elbasan, motoristi përfundon poshtë makinës, niset me urgjencë në spital (FOTO NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se dy makina dhe një motor janë përfshirë në aksident, ndërsa ky i fundit ka përfunduar poshtë makinës.

Drejtuesi i motorit ka pësuar fraktura të rënda dhe është nisur me urgjencë në spital.

Sakaq, në vengjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

WhatsApp-Image-2020-07-18-at-18.44.03-6.jpegWhatsApp-Image-2020-07-18-at-18.44.03-5.jpegScreenshot_9.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img