Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident masiv në Berat, BMW merr përpara 5 makina, 2 të plagosur (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ffef9bee2c4369cb68c2e390606700a3

Një aksident masiv është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Beratit. 

Aksident ka ndodhur në aksin rrugor Berat-Uznovë, në afërsi të Spitalit Rajonal të Beratit dhe dyshohet se në ngjarje janë përfshirë 6 automjetet.

Një automjet BMW ka marrë përpara automjetet e tjera duke shkaktuar edhe të plagosur. Të plagosur nga aksidenti kanë mbetur shtetasit Ervis Domazeti dhe Eri Ilia, 38 vjeç, i cili ishte pasagjer në makinë tip BMW. Ai ndodhet në gjendje të rëndë dhe është dërguar drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Foto nga vendi i ngjarjes: 

aksident-ne-berat-1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img