Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Aksident masiv në Berat, 3 persona të plagosur, shoferi në terapi intensive

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Antipatrea në Berat. Paraprakisht mësohet se një automjet tip “Golf 5” ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me disa makina të tjera në aksin rrugor Agjensi – Gjykata. 

Nga përplasja e fuqishme 3 persona kanë mbetur të lënduar, të cilët janë transportuar në spitalin Rajonal të Beratit. Ndërkohë burime për mediet bëjnë me dije drejtuesi i automjetit është në terapi intensive, ndërsa pasagjeri ndodhet në repartin e kirurgjisë.

Ambulanca dhe Policia kanë mbërritur në vendngjarje dhe kjo e fundit po punon për zbardhjen e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img