Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës, vdes një person, plagosen dy të tjerë (EMRI I VIKTIMËS)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në autostradën Tiranë-Durrës në Vorë.

Mësohet se tre automjete janë përplasur keq me njëra-tjetrën për shkaqe ende të pazbardhura.

Si pasojë raportohet se ka ndërruar jetë një person dhe janë plagosur dy të tjerë.

Raportohet se viktima Denis Kosova, drejtonte një makinë me targa italiane, ndësa njërën prej automjeteve e drejtonte një femër.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Newsbomb.al do t’ju mbajë të informuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img