Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident masiv në autostradën Blladre-Lezhës, njëra del nga rruga dhe përmbyset (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i trefishtë është shënuar ditën e sotme në autostradën Blladre-Lezhë në vendin e quajtur ‘Ura e Muratit’.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë tre makina, ndërsa njëra ka përfunduar përmbysur anës rrugës.

Fatmirësisht nga askidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme material.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  plotë të aksidentit.

Screenshot_11.pngScreenshot_10.pngScreenshot_12.pngScreenshot_13.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img