Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Aksident masiv afër kryqëzimit të Laprakës, përplasen katër makina

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa lëndime në njerëz ka ndodhur sot në rrugën “Dritan Hoxha”, në Tiranë, në afërsi të kryqëzimit të Laprakës.

Në aksident janë përfshirë katër makina, me dëme të shumta materiale. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti masiv, por mesa duket trafiku është bërë “sebep” për këtë përplasje.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img