Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Aksident i trefishtë në Sarandë, plagosen 4 persona, nisen me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën hyrëse të qytetit të Sarandës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se tre mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona.

albsig

spring

Menjëherë të plagosurit janë nisur drejt spitalit të Sarandës, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë arritur forcat policore të cilat po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img