Aksident i trefishtë në Rinas, plagosen 6 persona, nisen me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:47 30-10-2020 Aksident i trefishtë në Rinas, plagosen 6 persona, nisen me urgjencë drejt spitalit Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë-Prezë mbrëmjen e sotme, ku janë përfshirë 3 automjete.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 6 shtetas me inicale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z., të cilët janë dërguar në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trafikonte emigrantë klandestinë drejt vendeve të BE, arrestohet shoqëruesi shqiptar në Gjirokastër (EMRI)
Mbyllja e konvikteve, Rezidenca Studentore e Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm: Regjistrimet aktuale janë të vlefshme, pagesa e nëntorit… »
Article Logic
Execution time: 0.012957096099854
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-i-trefishte-ne-rinas-plagosen-6-persona-nisen-me-urgjence-drejt-spitalit-225837" }