Aksident i trefishtë në Plepa të Durrësit, ka të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 23:20 01-06-2020 Aksident i trefishtë në Plepa të Durrësit, ka të plagosur Foto ilustruese

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor.

Blutë e Durrësit njoftojnë se mbrëmjen e sotme rreth orës 22:24, në aksin rrugor Plepa-Shkozet,  janë përfshirë në një aksident rrugor 3 mjete, e për pasojë ka mbetur i lënduar vetëm një shtetas i cili është dërguar në spital,  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e  shkakut të aksidentit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 01.06.2020, rreth orës 22:24, në aksin rrugor Plepa-Shkozet,  janë përfshirë në një  aksident rrugor 3 mjete, e për pasojë  ka mbetur i lënduar vetëm një shtetas i cili është dërguar në spital,  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e  shkakut të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044400691986084
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-i-trefishte-ne-plepa-te-durresit-ka-te-plagosur-208700" }