Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Aksident i trefishtë në Fier, makinat bëhen ‘copë-copë’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e7ecb88c29e78d273624dd18cff1b5ef

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot pasdite në qytetin e Fierit.

Si pasojë tre mjetet e përfshira në aksident kanë pësuar dëme të mëdha.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqet që çuan në këtë aksident.

Më shumë

spot_img
spot_img