Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
spot_img

Aksident i trefishtë në Elbasan, raportohet për persona të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pak pas mesditës së sotme, në rrugën Elbasan-Metalurgji.

Nga të dhënat paraprake nga vendngjarja, bëhet me dije se në aksident janë përfshirë tre makina. Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të saj.

Personi që ka mbetur i plagosur është dërguar në spitalin e qytetit për mjekim të specializuar.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img