Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i trefishtë në Elbasan-Librazhd, 1 i plagosur

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

244f5486786fc5bd9117e6e762f78faa

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në Elbasan-Librazhd, ku tri makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i plagosur dhe më pas është transportuar me urgjencë në spitalin e Elbasanit, për trajtim mjekësor.

Policia si ç’shihet dhe në foto ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës së aksidentit.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img