Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident i trefishtë në Elbasan, dy makina ‘fluturojnë’ jashtë rrugës, shpëtojnë mrekullisht shoferët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin e rrugës kombëtare Elbasan – Ish Kombinati Metalurgjik.

Sipas informacioneve për News 24, aksidenti ka ndodhur në Katund të Ri, në afërsi të Rreth-rrotullimit të Bradasheshit.

Dy prej makinave kanë përfunduar jashtë rruge dhe kanë pasur dëmtime të mëdha.

Fatmirësisht personat e përfshirë në aksident kanë pasur dëmtime të lehta dhe nuk u është rrezikuar jeta.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkakun e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img