Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti “Volkswagen” përfshihet nga flakët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se janë përplasur mjetet tip “Benz”, “Renault” dhe “Volkswagen”. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Maminasit dhe siç shihet nga pamjet e siguruara nga redaksia e NewsBomb, mjeti tip “Volkswagen”  është përfshirë nga flakët.

Menjëherë forcat e zjarrfikëses kanë shkaur në vendin en gjarjes për të bërë të mundur shurajen e flakëve dhe nga informacionet paraprake si pasojë e aksidentit janë shkaktuar vetëm dëmë materiale.

Deri më tani ende nuk dihet shkaku ,ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img