Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfshihet nga flakët, një tjetër përmbyset

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë mësohet se sapo ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Në aksident mësohet se janë përfshirë tre automjete, ndërsa njëra prej tyre është përfshirë nga flakët dhe një tjetër është përmbysur. Ende nuk raportohet për viktima, sakaq priten informacione të tjera nga hetimet paraprake. Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Vijon…

Më shumë

spot_img