Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, ka të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në autostrasdën Tiranë-Durrës. Sipas Policisë, nga përplasja e tre mjeteve ka mbetur e plagosur një grua 68 vjeçare.

Ajo është dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.09.2021, rreth orës 12:45, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përplasur 3 mjete me drejtues S. E., M., B., dhe Th. G.  Si pasojë është dëmtuar shtetasja E. B., 68 vjeçe, pasagjere në mjetin me drejtuese M. B, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet përkatëse për përcaktimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img