Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Aksident i trefishtë në aksin Tiranë-Durrës, makinat bëhen “copë”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

112787ba105b16163ac1c83026a885f0

Një aksident i shumfishtë ka ndodhur ditën e sotme në autostradë Tiranë-Durrës.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë tre makina. Përplasja ka qenë shumë e fortë dhe mjetet kanë dëme të konsiderueshme. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Aksidenti ka sjellë dhe bllokimin e rrugës dhe ka krijuar një trafik të gjatë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img