Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Aksident i tmerrshëm në Librazhd-Elbasan, dyshohet për 10 të plagosur

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se 10 persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e një furgoni pasagjerësh më një autoveturë.

Përplasja ka ndodhur te vendi i quajtur “Kthesa e Murrashit”. Të përfshirë në aksident janë furgoni me targa “AA 297 UO” dhe autovetura me targa “DR 3997 F”.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.


Më shumë