Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Aksident i tmerrshëm në Durrës: Makina përplas për vdekje 7 vjeçaren

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Rrotull në Ishëm, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 7 vjeçare.

albsig

Drejtuesi i automjetit tip ‘Benz’, Rexhep Dama 24 vjeç, ka përplasur të miturën me iniciale A.H, e cila nuk ka arritur t’u rezistojë plagëve të marra.

Policia ka mbërritur në vendngjarje duke bërë të mundur arrestumin e drejtuesit të mjetit dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img