Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i shumëfishtë në “Rrugën e Kombit”, Golf-i bëhet “copë”, Audi luksoz përfundon anës rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur këtë pasdite në “Rrugën e Kombit”.

Siç shihet edhe në pamjet e publikuara në mediat sociale, një makinë tip Volsëagen Golf është dëmtuar shumë, ndërsa një Audi Q7 është prishur në pjesën e përparme dhe ka përfunduar në të djathtë.

Në rrugë kanë ndaluar disa makina dhe nuk dihet nëse të gjitha janë përfshirë në aksident, apo kanë ndaluar për të dhënë ndihmën.

Gjithashtu nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe cili është identiteti i personave të përfshirë në këtë aksident.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img