Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Aksident i rrallë, kali hyn në makinë (Foto)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rrallë ndodhi të shtunën në Greqi, kur makina përplasi një kalë në rrugë dhe për pasojë kafsha ngordhi, ndërsa shoferi i shpëtoi përplasjes.

Ngjarja ndodhi në zonën e Lamias, rreth orës 17.00 të së shtunës, kur shoferi pa kalin që kërceu në xhamin e përparmë të makinës. Për pasojë kafsha ngordhi, kurse drejtuesi i mjetit u dërgua në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia arrestoi fillimisht pronarin e kalit dhe më pas prokuroria e la të lirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img