Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë te “Ura e Tapizës”, ‘Benz-i’ përplaset me kolonën e betonit, humb jetën drejtuesi i mjetit (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotën rreth orës 05:17 tek “Ura e Tapizës”.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se automjeti tip “Benz” është përplasur me një barrierë në anë të rrugës dhe si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i saj.

Burime për mediat bëjnë me dije se në këtë aksident fatkeqësisht ka humbur jetën 43-vjeçari, Emri Cani.

Cani ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me vordurën, ndërkohë që forcat e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img