Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë te “Rruga e Kavajës”, makina përplas për vdekje një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth një orë më parë në Tiranë. Për pasojë, ka ndërruar jetë një person.

Paraprakisht, bëhet me dije se një makinë ka përplasur një to moshuar, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë. Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të saj.

Identiteti i viktimës dhe shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende.

“Mësohet se rreth orës 13:00, në rrugën “Artan Lenja” në një lulishte, gjatë shkarkimit të disa produkteve ushqimore në një dyqan mjeti fugon me drejtues shtetasin R.O., 29 vjeç, duke kryer një manovër kthimi pas, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar rreth 80 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje”, njofton Policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img