Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i rëndë te ‘Rruga e Kavajës’, ‘Benzi’ përplas motorristin, kalimtarët e marrin ‘krah e kofshë’ dhe i japin ndihmën e parë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

c129695d629136dcc1b4359c64ee1233

Një person ka mbetur i plagosur pak minuta më parë në Tiranës, te “Rruga e Kavajës”, si paosjë e një aksidenti rrugor. I plagosur ka mbetur drejtuesi i një motorri “delivery”.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, aksidenti ka ndodhur përballë Ministrisë së Shëndetësisë dhe godinës së Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM).

Shkaku i përplasjes nuk dihet ende, ndërsa në të janë përfshirë një mjet tip “Mercedes Benz CLS” i zi, i kthyer në mes të rrugës, dhe një motorr. Policia ndodhet në vendngjare, ndërsa kalimtarët marrin “krah e kofshë” shoferin e motorrit për t’i dhënë ndihmën e parë.

VIDEO:

Më shumë

spot_img