Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë te mbikalimi i Saukut, 5 makina përplasen me njëra tjetrën, ambulanca niset me urgjencë drejt vendngjarjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotem në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Saukut, ku një kamion dhe 4 mjete të tjera të vogla janë përplasur me njëra tjetrën.

Nga fotot e siguruara nga newsbomb shihet se të 5 mjetet kanë pësuar dëmtime të shumta, ndërkohë që ambulanca është nisur me urgjencë drejt vendngjarjes.

Për pasojë është plagosur 28 vjeçarja I.D, e cila është nisur drejt spitalit, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke hetuar për zbardhjen e rrethanave të plota të aksidentit.

“Tek mbikalimi i Saukut, janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të mjeteve shtetasja I. D., rreth 28 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

193174137 877792243083306 2948951619119614222 n
188947472 532900134409258 7945794706149534474 n 1
190398772 230036525297814 8325794532931403880 n
198173456 490446275507597 2696584875502130775 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img