Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Aksident i rëndë te mbikalimi i Kamzës, makina përmbyset në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditene  stome te mbikalimi i Kamzës në Tiranë.

Tre mjete janë përplasur me njëri tjetrin, ku një prej tyre ka përfunduar i përmbysur në mes të rrugës.

Si pasojë janë lënduar lehtē drejtuesi i një prej mjeteve dhe një pasagjer, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Rreth ores 17:10, në autostradën Vorë-Tiranë, tek mbikalimi i Casa Italias, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë janë lënduar lehtē drejtuesi i një prej mjeteve dhe një pasagjer, pa probleme për jetën. Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. Shërbimet e Policisë Rrugore vijojnë punën për normalizimin e qarkullimit”, njofton policia,.

Më shumë

spot_img
spot_img