Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë te Kopshti Botanik, makina përplaset me bordurën, zhurma e fortë e frenimit dëgjohet që nga larg (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

633fbf1fe0ecade6b6a1a54da06917e4

Një aksident i rëndë te Kopshti Botanik në Tiranë, raporton newsbomb.al.

Një makinë është përplasur me bordurën dhe zhurma ka qenë aq e fortë sa është dëgjuar me metra të tëra larg. Frenimi i makinës është dëgjuar për më shumë se 15 sekonda parplasjes, ç’ka do të thotë se shpejtësia e mjetit ka qenë shumë e lartë.

Paraprakisht raportohet se nuk ka viktima por siç duket edhe nga pamjet, kofano e makinës është hapur krejtësisht.

Ndërkaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin.

 

96377518_698830854259785_5542965782968795136_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img