Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas 12-vjeçarin, fëmija niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b77dcafa8de758e8dcd700115d3a62ac

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë.

Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë, 12 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë 12-vjeçari, i cili është dërguar menjëherë në spital me dëmtime të rënda.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img