Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Vlorë, makina merr përpara dy fëmijë 14 vjeçarë që kalonin rrugën, transportohen në spital (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aksident i rëndë në qytetin e Vlorës, në rrugën e Spitalit, kur një makinë, ka goditur dy fëmijë të moshës 14 vjeç që po kalonin rrugën në anën tjetër.

Sipas informacioneve paraprake, makina nuk I ka parë fëmijët duke kaluar dhe në shpejtësi e sipër I ka goditur.

Fëmijët janë plagosur dhe janë dërguar menjëherë në spital, ndërkohë që policia ka shkuar direkt në vendin e ngjarjes për të zbardhur mënyrën dhe dinamikën e aksidentit, ndërkohë që është ndaluar shoferi.

Vlorë/Informacion paraprak

Në orën 12:14, në rrugën “Ali Demi”, Vlorë  një automjet, me drejtues shtetasin A. I., 42 vjeç, ka aksidentuar dy fëmijë të mitur me iniciale B. C., dhe Xh. S., të cilët ndodhen në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img