Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident i rëndë në Vlorë-Levan, dyshohet për viktima

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Vlorë-Levan.

Paraprakisht dyshohet se nga aksidenti ka humbur jetën një grua dhe janë plagosur disa të tjerë.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Novoselës, duke shkaktuar edhe bllokimin e trafikut që ka arritur në disa kilometra.

Forca të policisë dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img