Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në TIRANË/ Shoferja përplas 14-vjeçarin, ecën mbrapsht dhe përplas edhe dy makina të tjera

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8d3132a41c68f80306286d8814e2df91

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë me pasojë plagosjen e një të mituri, i cili është në rrezik për jetën.

Policia ka arrestuar shtetasen M. D., 53 vjeçe, pasi në rrugën “Sandër Prosi” ka aksidentuar këmbësorin me iniciale G. Z.,14 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Gjatë ecjes mbrapsht ky mjet është përfshirë në përplasje edhe me 2 mjete të tjera që ishin të parkuara, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img