Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Aksident i rëndë në Tiranë, “Benzi” përplas kalimtaren, gruaja e shtrirë në rrugë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në “Rrugën e Kavajës” në Tiranë.

Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka përplasur një këmbësore. Burime për newsbomb bëjnë me dije se gruaja është e shtrirë në tokë dhe në gjendje të rëndë shëndetësore.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme me dhjetëra qytetarë janë mbledhur për t’i ardhur në ndihmë gruas së aksidentuar. Ndërsa ambulanca është nisur për në vendin e ngjarjes.

Policia është nisur për në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidetit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img