Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Tiranë, “Benz-i” përplas vajzën që po priste në stacionin e autobuzit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë.

Një automjet tip “Benz” ka përplasur një 30 vjeçare që po priste në stacionin e autobuzit, e cila është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

“Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img