Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Laç, tre makina përplasen me njëra-tjetrën, plagoset gruaja dhe një fëmijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në superstradën Lezhë-Laç, ku janë prplasur tre automjete.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të palgosur një grua dhe një fëmijë i mitur të cilët me urgjencë janë dërguar në spitalin e Lezhës.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, të cilët po kryejnë hetimet për të verfikuar shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img