Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Shkodër, tre makina përplasen me njëra-tjetrën, nisen me urgjencë drejt spitalit 3 të plagosurit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik, në afërsi të fshatit Omaraj.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Menjëherë të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit, ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhen forcat policore të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img