Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në Shëngjin, makina hedh përpjetë motoristin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën e Shëngjinit.

Mësohet se një makinë ka përplasur një motorr, duke lënduar keq drejtuesin e këtij të fundit, por jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë prerja e rrugës së mjetit nga motoçikleta. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjajre dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img