Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Sarandë, makina del nga rruga dhe rrotullohet disa herë, ndërron jetë një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d2cc9674010fb24b07e2c932ccff75b9

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë, në vendin e quajtur Krane.

Viktima është banor i fshatit Mursi, bashkia Konispol, ndërkohë që ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur edhe 3 persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e ksidentit.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img