Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Aksident i rëndë në rrugën Lushnje – Berat, 2 mjete përfundojnë në kanal, plagosen 5 persona

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën nacionale Lushnje – Berat, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Mësohet se 2 automjete janë përplasur dhe kanë përfunduar në kanal, ndërkohë që ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të lënduarve.

Policia dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes.

Më shumë