Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në rrugën e “Rinasit”, humb jetën një i moshuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën e “Rinasit”.

Një makinë me drejtues shtetasin P.GJ., ka përplasur për vdekje të moshuarin me iniciale M.D, i cili ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00 ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton dinamikën e ngjarjes.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img