Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në Rrogozhinë, përplasen tre makina, vdes një prej shoferëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f34c855b820bbc1d7fe1ac6c4711be68

Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë, si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor ku janë përfshirë tre makina.

Sipas burimeve nga vendngjarja, bëhet me dije se nga përplasja e fortë ka ndërruar jetë në vendngjarje një prej shoferëve, shtetasi me inicialet T.M 54 vjeç. Ndërkohë, 3 shtetas të tjerë janë dërguar në spitalin e Durrësit për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi i hetimit dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të saj.

Më shumë

spot_img
spot_img