Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në qendër të Burrelit, makina përplas për vdekje një këmbësor, shoferi largohet nga vendngjarja (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në Burrell, pasi është përplasur nga një makinë.

Paraprakisht bëhet me dije se, aksidenti ka ndodhur në qenëdër të qytetit të Burrelit dhe viktimë ka mbetur një 55 vjeçar. Si pasojë e goditjes së fuqishme, shtetasi Arif Ruka ka ndërruar jetë në spital.

Ndërkohë, shoferi i mjetit që shkaktoi aksidentin e rëndë jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë 55 vjeçarit, por është larguar nga vendngjarja. Policia dhe grupi i hetimit kanë nisur punën për zbardhjen e saj.

Deri tani nuk ka informacion nëse autori është arrestuar.

Më shumë

spot_img
spot_img