Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Përrenjas, 3 të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Përrenjas.

Janë përplasur dy automjete  me  njëra-tjetrën dhe kanë mbetur të plagosur, 3 persona. Mes tyre ka qenë një fëmijë.

Drejtuesi i atomjetit Toyota “Yaris”, Amares Zharri 37 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një mjet tjetër, që drejtohej nga Dejvis Islami. Zharri ka qenë duke udhëtuar bashkë me djalin e tij 4-vjeçar.

Të plagosurit janë dërguar drejt spitalit të Librazhdit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

spot_img