Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Peqin, vdes babai i ish-kryetarit të Komunës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e49baad65ac81f142b539b1ce7c1c1cc

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Peqin.

Nga përplasja e motorit me makinën ka humbur jetën 63 vjeçari Xhelal Toli, babai i ish-kryetarit të Komunës Gjoçaj.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash, te kryqëzimi i Gjoçajve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img