Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Aksident i rëndë në Milot-Lezhë, tre të plagosur nisen drejt Tiranës (Foto)

Lajme të ngjashëm

Të paktën tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë nga një aksident mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot –Lezhë.

Dy automjete mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën në vendin e quajtur Ura e Milotit. Një prej makinave është tip “Ford Focus”.

Dy prejt të plagosurve janë dërguar në Tiranë ndërsa një tjetër drejt spitalit të Lezhës. Përplasja ka qenë e fortë dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikëseve për të nxjerrë të plagosurit nga makinat.

dfhtrl76yult67k.jpg

dgjjkjk.jpg


Më shumë