Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aksident i rëndë në Memaliaj, motori del nga rruga, humb jetën 68-vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një akident i rëndë me pasojë vdekje është shënuar mëngjesin e sotëm në Memaliaj.

Mësohet se një motor ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën Adem Hada 68-vjeç.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Memaliaj/ Informacion paraprak

Rreth orës 10:00, në një rrugë rurale në fshatin Krahës 1, Memaliaj, shtetasi A. H., 68 vjeç, banues në fshatin Krahës, duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e dëmtimeve të marra ai ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img